Ekonomický úsek

Prevádzkovo – ekonomický úsek Súkromnej strednej odbornej školy služieb

Dotvára celok zamestnancov SSOŠ služieb, ktorí zabezpečujú realizáciu komplexného výchovno-vzdelávacieho procesu. V súčasnosti pracuje na tomto úseku 18 zamestnancov.

Z hľadiska personálneho a pracovného zaradenia je to najrozmanitejší úsek. Úsek riadi hlavná ekonómka školy. Pracuje tu 5 technicko-ekonomických zamestnancov, 4 zamestnanci školskej jedálne, 1 správca digitálnych sietí, 5 upratovačiek a 2 údržbári - vrátnici.

Úsek zabezpečuje spracovanie rozpočtu, financovanie SSOŠ služieb, spracovanie ekonomických informácií, čerpanie a zúčtovanie finančných prostriedkov, mzdové zabezpečenie zamestnancov, ochranu a evidenciu spravovaného majetku, nákup didaktickej techniky, opravy a údržbu budov, zariadenie didaktickej a výpočtovej techniky, dodávateľsko-odberateľské vzťahy.

• Súkromná stredná odborná škola služieb
    SNP 1253